KILka kroków DO

DO EFEKTYWNEGO POMNAŻANIA KAPITAŁU

1

Dokładnie poznamy Twoje potrzeby i cele.

2

Wybierzemy najlepszą strategię.

3

Pomożemy w bieżącej obsłudze i ew. dostosowaniu strategii do zachodzących zmian.


POMAGAMY

EFEKTYWNIE POMNAŻAĆ KAPITAŁ

Inwestowanie to cichy potencjał tkwiący w rynkach finansowych. Jest to także sposób na efektywne pomnażanie swojego kapitału. Budowa portfela inwestycyjnego polega na dywersyfikacji podejmowanych rozwiązań finansowych.


Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnego wsparcia podczas doboru sposobu pomnażania kapitału. Pomożemy zrozumieć, w jaki sposób działają produkty inwestycyjne, jakie niosą za sobą potencjalne ryzyko i jaki jest dzięki nim możliwy do wypracowania zysk. Cykliczne raporty oraz spotkania wspierają optymalizację procesu budowania portfela inwestycyjnego i efektywnego pomnażania kapitału.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetowe. Nieustannie dbamy, aby każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług, czuł się zaopiekowany i bezpieczny. Nasi doświadczeni doradcy w zarządzaniu inwestycjami w oparciu o przekazywane przez Państwa informacje i dane, tworzą osobiste plany finansowe, które następnie dopasowują do Państwa indywidualnych potrzeb. Z naszych usług zadowolonych jest już ponad pół miliona Klientów, co jest dla nas powodem do dumy. 

 


CO nas Wyróżnia

Dlaczego PhinanCe

Kluczem do dobrania formy inwestycyjnej, jest poczucie bezpieczeństwa inwestora, przy jego ciągłym zadowoleniu z efektów, jakie przynosi wybrana metoda inwestycyjna. Odpowiednie dopasowanie techniki wymaga ogromnego doświadczenia, wiedzy oraz wysokich kompetencji z zakresu analizy ryzyka i rynków finansowych. Nasi doradcy to fachowcy, którzy na bieżąco zdobywają nową wiedzę i świadczą usługi nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego na najwyższym poziomie. 


Nasza oferta produktów finansowych została stworzona w celu spełnienia wszystkich oczekiwań naszych Klientów. Firma finansowa Phinance jest dumna ze współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi instytucjami finansowymi, które zapewniają najwyższe standardy zarządzania aktywami oraz kompleksowe wsparcie w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym


Dynamicznie rozwijający zmieniający się świat nieustannie zmusza do podejmowania nowych wyzwań. Wiele osób decyduje się na inwestycje swojego kapitału na nowych obszarach. Nasi doradcy, przygotowując specjalnie zindywidualizowany plan, pomogą Państwu w pomnażaniu kapitału w kontrolowany i wydajny sposób oraz przypiszą odpowiedni portfel modelowy. Rozmowa i kontakt są niezwykle istotne, dlatego nasza kadra dopasowuje terminarz spotkań do Państwa potrzeb, a dodatkowo jest do Państwa dyspozycji w wyjątkowych sytuacjach. Umożliwia to stałą kontrolę osiągniętych już wyników, monitoring portfela inwestycyjnego oraz zapewnia dalsze bezpieczne inwestowanie.


Bezpieczne inwestycje

Bezpieczne i efektywne pomnażanie kapitału to podstawa długoterminowych inwestycji. W zależności od poziomu ryzyka, na jakie zdecyduje się Klient, nasi doradcy zadbają o odpowiednie dobranie produktów inwestycyjnych do Państwa preferencji. Początki zarządzania własnym kapitałem nie są proste. Nasza firma wychodzi naprzeciw niepewności i niedostatecznej wiedzy, która towarzyszy Klientom podczas stawiania pierwszych kroków w procesie inwestowania. Staramy się także nieustannie edukować Klientów z zakresu podstaw inwestowania czy zarządzania aktywami, a także pomagamy w nabyciu pewności w podejmowaniu decyzji, które związane są z mechanizmami finansowymi, poprzez rzetelne rekomendacje inwestycyjne. Posiadamy w naszej ofercie prawie 1000 produktów finansowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie bezproblemowo dopasować odpowiednią strategię inwestycyjną. Cała kadra Phinance nieustannie dba, aby jakość oferowanych przez nas usług stale rosła.

Z myślą o firmach

Prowadzenie firmy i jej efektywny rozwój jest często dużym problemem dla przedsiębiorcy. Nasza firma zajmuje się wszechstronnym zarządzaniem kapitałem przedsiębiorstw, z myślą o tych z Państwa, dla których kwestie związane z finansami są uciążliwe i trudne, bądź wymagają specjalistycznej pomocy. Dopasujemy do Państwa działalności odpowiednie produkty finansowe, które pomogą w pogłębianiu i powiększaniu kapitału firmy.


Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad odpowiednią formą inwestycji i nie macie poczucia dostatecznej wiedzy z zakresu produktów finansowych, nasi specjaliści i fachowcy pomogą Państwu w przejściu przez każdy etap lokowania oraz zapewnią kompleksowe wsparcie i przekażą wszystkie informacje na temat inwestycji kapitału. Kluczowe jest dla nas zaufanie i poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów, dlatego w każdej niejasnej sytuacji zapewniamy stały kontakt i jasną komunikację. Phinance zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług doradczych dla indywidualnych Klientów, ale także dla firm.

 

PARTNERZY

We współpracy z Klientami korzystamy obecnie z produktów wyselekcjonowanych z oferty poniższych instytucji finansowych: