W trosce o
Twoje finanse

Poznaj Phinance: doradztwo finansowe to nasza specjalność! Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Nasza misja to zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i spokoju naszym klientom. Jej wypełnianie świetnie nam idzie: mamy najszerszą ofertę produktową i od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku.

Zapewniamy sprawdzone rozwiązania finansowe na podstawie kompleksowych usług związanych z inwestowaniem, oszczędnościami, ubezpieczeniami na życie i zdrowotnymi, ubezpieczeniami majątkowymi i komunikacyjnymi, kredytami, a także nieruchomościami czy leasingami.

0 tys.

klientów

0

wykwalifikowanych specjalistów

0

biur w całej Polsce

0

polecanych produktów finansowych w ofercie

0

instytucji finansowych

Jak możemy Ci pomóc?

Wsparcie w bieżącej obsłudze
Odpowiedź na zachodzące zmiany
Osobista analiza finansowa
Optymalizacja umów finansowych
Plan finansowy

Co da Ci współpraca z doradcą finansowym?

1

Przyjrzymy się produktom finansowym jakie obecnie posiadasz

jeśli to możliwe doradca finansowy zaproponuje Ci bardziej dopasowane rozwiązania abyś mógł zaoszczędzić i czuć się bezpiecznie.

2

Pomożemy w realizacji długoterminowych celów

przygotowując dla Ciebie długoterminowy plan finansowy.

3

Pomożemy zadbać o bezpieczeństwo finansowe

dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego majątku.

4

Zapewnimy komfort korzystania

z usług finansowych w „jednym miejscu”? Indywidualny doradca finansowy ułatwi i przyśpieszy wszystkie kroki, które chcesz podjąć.

Dlaczego Phinance?

Innowacyjność

Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów jest dla nas priorytetem. Nasi doradcy finansowi nieustanne pogłębiają swoją wiedzę, co pozwala im na poszerzanie gamy oferowanych przez nas produktów finansowych.

To unikalne, efektywne usługi finansowe, stworzone, aby skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby klientów.

Zasady

Każdy z naszych doradców finansowych jest zobowiązany do stosowania się do „Zasady dobrej praktyki”, ponieważ zaufanie naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną.

Stworzony przez nas kodeks jest zespołem podstawowych wartości i opartych na nich standardów postępowania, jakimi kierujemy się w pośrednictwie finansowym oraz w pracy z klientem.

Jakość

System zarządzania CRM i narzędzia komunikacyjne (Panel Klienta oraz System Direct) sprawiły, że w ciągu kilku lat znacząco zwiększyliśmy efektywność prowadzonych strategii doradztwa finansowego.

Dodatkowo, z myślą o komforcie naszych klientów, do naszej firmy został utworzony specjalny dział obsługi klienta Service Center, umożliwiający świadczenie najwyższego poziomu doboru polecanych produktów finansowych oraz gwarancję stałej obsługi Service Level Agreement.

Nasze wartości

Profesjonalizm

Profesjonalizm to coś, do czego przywiązujemy szczególnie dużą wagę. Nieustannie się szkolimy, poznajemy nowe produkty ubezpieczeniowe i finansowe, dostosowując się w te sposób do nieustannie zmieniających się realiów. Każdy profesjonalny doradca finansowy zatrudniony w Phinance specjalizuje się w konkretnym obszarze doradztwa finansowego i dzieli się swoją wiedzą ze współpracownikami i klientami.

To właśnie dzięki wiedzy, wysokim kompetencjom społecznym, osobowościowym i zawodowym charakteryzujemy się profesjonalizmem i oferujemy sprawdzone rozwiązania finansowe.

Zaufanie

Wszystkie nasze działania budujemy na zaufaniu. Możemy na sobie polegać, a nasi klienci mogą polegać na nas. Tak właśnie wygląda zaufane pośrednictwo finansowe: decyzje naszych klientów traktujemy jak nasze własne decyzje, dlatego doradzamy im, jak najlepiej możemy

Pozwala nam to oferować transparentne usługi finansowe, a dzięki uczciwości, wysokiej jakości usług i poczuciu bezpieczeństwa budujemy rzecz bezcenną – zaufanie naszych klientów.

Niezależność

Ogromne znaczenie ma dla nas niezależność. Każdy indywidualny doradca finansowy zatrudniony w Phinance sam określa czas swojej pracy i kreuje jej styl w sposób, który pozwala mu osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla firmy i dla klienta, przy jednoczesnej trosce o własną markę.

Pozwalają mu na to profesjonalne usługi finansowe dostępne w naszej bazie. Dają one pełną dowolność i pozwalają zabezpieczyć wszystkie potrzeby naszych klientów. Tak w Phinance łączymy profesjonalizm, doświadczenie dużej organizacji i zalety wolnego zawodu.

Radość

Kompleksowe doradztwo finansowe daje nam mnóstwo radości! Każdego dnia działamy z ogromnym entuzjazmem, ponieważ robimy to, co lubimy, mając zaufanie przełożonych i dużo swobody w pośrednictwie finansowym i w spełnianiu oczekiwań klientów.

Bardzo nas cieszy to, że nasza wiedza może rozwiązywać problemy klientów i zabezpieczać ich przyszłość. Oferując klientom sprawdzone rozwiązania finansowe, mamy poczucie dobrze wykonanego zadania, co daje nam mnóstwo radości.

Bezpieczeństwo

Pośrednictwo finansowe powinno opierać się na bezpieczeństwie. Oferujemy transparentne usługi finansowe dzięki szerokiej gamie sprawdzonych rozwiązań finansowych w bazie, odporności firmy na wyzwania ekonomiczne oraz rzetelności naszych doradców.

Wszystko to daje poczucie bezpieczeństwa naszym współpracownikom i klientom, ale również nam. Prowadząc zaufane pośrednictwo finansowe, sami czujemy się pewnie i pracujemy dla Was jeszcze wydajniej, bo to my zapewniamy naszej firmie stabilność.

Współpraca

Jeden doradca majątkowy, nawet najlepszy, nie jest w stanie zdziałać wiele. Każdy z naszych pośredników finansowych może wyspecjalizować się tylko w jednej dziedzinie. Wiemy, że razem możemy zdziałać więcej, dlatego tak ważna jest dla nas współpraca.

Pozwala nam się rozwijać, bo uczymy od siebie i od naszych klientów, wzajemnie się wspierając. Troszczymy się o relacje w firmie i poza nią, doceniając naszych współpracowników, którzy są wykwalifikowanymi specjalistami. Zaufany doradca finansowy to taki, który potrafi dbać o relacje i o zgodną współpracę.

Partnerzy

Dołącz do nas!

Kariera dla początkujących

Chcesz dowiedzieć się, jak zostać doradcą finansowym? Szukasz pracodawcy, który wesprze Cię na każdym etapie ścieżki kariery? Marzysz o pracy, która da Ci satysfakcję, pozwoli się rozwijać i osiągać postawione sobie cele? Dołącz do nas i spełniaj marzenia zawodowe w Phinance!

Więcej informacji

Kariera dla osób z doświadczeniem

Pośrednictwo finansowe to Twój konik? Pracowałeś już jako doradca majątkowy, pośrednik nieruchomości lub znasz się na produktach inwestycyjnych? Mamy dla Ciebie nową współpracę! Sprawdź, jak możesz poszerzyć swoją ofertę produktową i zarabiać więcej z Phinance!

Więcej informacji

Kontakt

Potrzebujesz wsparcia lub porady? Coś wzbudziło Twoje wątpliwości?
Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

  Doradcy

  Chcesz poznać jednego z naszych specjalistów?

  Znajdź doradcę

  Oddziały

  Chcesz się z nami spotkać w Twoim mieście?

  Znajdź oddział

  Inne pytania

  Chcesz nas o coś zapytać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

  Kontakt