Zarząd

TOP 5 wartości i cechy

– Nastawienie na cel
– Kreowanie zamiast odtwarzania
– Odpowiedzialność i świadomość
– Niezależność i otwartość na świat
– Wizyjność i inspirowanie do rozwoju

Olga Jacek

prezes Phinance S.A. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: zarządzanie przedsiębiorstwami. Działalność biznesową rozpoczęła w 2002 roku jako współtwórca i współwłaściciel firmy Phinance S.A. dawniej Efect, która dziś jest jedną z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Obecnie, w strukturze spółki jest odpowiedzialna za Departament Finansowo-Rozliczeniowy i Administracji, IT, Compliance, Departament Wsparcia Sprzedaży, Obsługi Klienta i Kontroli Jakości, Marketingu oraz HR. Aktywnie rozwija i poszerza portfel usług Phinance S.A.

Jest twórczynią i inspiratorką wielu inicjatyw biznesowych, które odnoszą sukcesy i mają znaczący wpływ na rozwój firmy od strony technologicznej i produktowej.

Od 2011 roku współzałożycielka spółki Omega Code, w której obecnie zajmuje się rozwojem strategicznym.

W latach 2009-2017 pełniła funkcje Przewodniczącej Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu, Wiceprezes Zarządu oraz Prezes Zarządu Domu Maklerskiego Alfa Zarządzanie Aktywami S.A. Od lat doskonale łączy swoje pasje z biznesem.

Jak sama mówi „życie nie jest płaskie, można czerpać z niego satysfakcję realizując się na bardzo wielu polach i w różnorodnych rolach”. Jest matką dwójki nastolatków. Hoduje psy rasy rhodesian ridgeback, jeździ konno, uprawia wspinaczkę górską.

TOP 5 wartości i cechy

– Odpowiedzialność: za siebie i innych
– Kreowanie rzeczywistości zamiast jej odtwarzania
– Współpraca
– Otwartość
– Zaangażowanie – w życiu, w biznesie, w sporcie.

Marcin Kaczmarek

Członek Zarządu Phinance S.A. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji, kierunków: Prawo oraz Zarządzanie i marketing.

Od 2004 roku związany z firmą Phinance gdzie przechodził przez kolejne szczeble kariery, aż do stanowiska Członka Zarządu spółki w 2010 roku. W strukturze firmy odpowiada za Zespół Marketingowo Produktowy, Departament Call Center oraz strukturę sprzedaży.

Posiada licencje agenta ubezpieczeniowego, przeszedł szereg szkoleń z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi. Posiada między innymi międzynarodowy certyfikat The European Federation of Financial Advisors and Financial Intermediaries (FECIF). Prywatnie miłośnik sportu.

Posiada patent sternika. Każdą wolą chwilę spędza aktywnie na rowerze lub nartach. Świadomie odwiedza miejsca w których można uprawiać kitesurfing.

TOP 5 wartości i cechy

– Nastawienie na działanie
– Praca zespołowa i otwartość na innych
– Odpowiedzialność
– Niezależność
– Zaangażowanie

Lidia Pers – Członek Zarządu Phinance S.A., Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydział Ekonomii.

Od roku 2008 związana z firmą Phinance, gdzie przechodziła przez kolejne szczeble
kariery, aż do stanowiska Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu Spółki w roku 2023.

W strukturze organizacyjnej Phinance odpowiada za szeroko rozumianą operację – za Dział Wsparcia Sprzedaż, za Dział Obsługi Klienta a także za jakość sprzedaży.

Przeszła szereg szkoleń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, między innymi 80 godzinny kurs organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w ramach Wyższej Szkoły Biznesu. Posiada także licencje agenta ubezpieczeniowego.

Obecnie łączy pełną wyzwań pracę zawodową z wychowaniem kilkuletniej córki.

Wolny czas spędza aktywnie – głównie organizując ciekawie czas dziecku.

Z własnych aktywności wybiera jazdę na rowerze czy siłownię.

Przeczytała niezliczone ilości książek i artykułów na temat rodzajów i metod terapii dla dzieci.

Informacje prasowe

Informacje dodatkowe

Materiały prasowe

Zobacz również