doradca finansowy Bartłomiej Waśniowski

Bartłomiej Waśniowski

Doradca finansowy / Menager zespołu ds. sportowców

2 ref. Referencje

Ul. Przemysłowa 4 / 473
30-701 Kraków

O mnie:

Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim dały mi możliwości i narzędzia do zarządzania finansami swoich klientów którą praktykuję od kilku lat.
Pasja do sportu i dotychczasowe doświadczenie z pogranicza sportu i biznesu pozwoliły z sukcesem obsługiwać setki sportowców z kilkunastu różnych dyscyplin.

Na co dzień współpracuję z profesjonalnymi sportowcami układając razem z nimi plany na karierę i życie po jej zakończeniu.

Przede wszystkim moim zadaniem jest przewidzieć jakie wyzwania mogą się pojawić po drodze do realizacji celów (nie tylko sportowych) i podpowiadam jak uniknąć pułapek oraz jak realizować cele finansowe moich klientów.

Współpracuję z profesjonalistami z całej Polski - od III ligi do Ekstraklasy po Reprezentację Polski, ale również sportowców z lig niemieckich, francuskich, angielskich, amerykańskich, chorwackich, czeskich czy ukraińskich.

Na czym polega moja praca? Na tym, żebyś Ty nie musiał się skupić na niczym innym niż piłka nożna!
Przede wszystkim mam tu na myśli ubezpieczenia przed urazami dla sportowców, bo to jest temat, który najczęściej interesuje moich klientów, ale w zależności od Twoich potrzeb mogę zająć się też innymi rzeczami jak obsługa szkody po kontuzji, ubezpieczenie samochodu, kredyt pod mieszkanie czy dom - i to zarówno inwestycyjnie jak i dla Ciebie docelowo.

Pomagam w uzyskaniu leasingu na samochód czy w sprowadzeniu samochodu (czy w Polsce czy za granicą) już od wartości 40.000 PLN nawet do 10 milionów PLN.
Oprócz tego pomogę Ci podjąć decyzję o oszczędzaniu na koniec kariery - dbam o tak zwane emerytury dla piłkarzy przenosząc holenderskie rozwiązania sportowych emerytur na polski rynek. Poza tym - po prostu mogę Ci pomóc przy innych umowach finansowych - sprawdzić ukryte koszty, przestrzec Cię kiedy mogą Ci nie zapłacić za szkodę i jeśli będzie to konieczne - zastąpić czymś dopasowanym do Twoich potrzeb.
Jeśli chodzi o piłkarzy to pod swoją opieką mamy ponad 4000 sportowców w tym kilku reprezentantów Polski, mamy klientów w praktycznie w każdym klubie Ekstraklasy, Fortuny Pierwszej Ligi czat eWinner Drugiej Ligi.

Jeśli uważasz, że warto byłoby po prostu sprawdzić czy jest wszystko poukładane, bo wiemy, że nie każdy musi się na tym znać - zostaw kontakt do siebie, a oddzwonię i umówimy się na zdalną oraz w pełni bezpłatną konsultację finansową.
W końcu Twoim zadaniem jest dobrze grać w piłkę, a moim właśnie wszystko poukładać tak, żebyś nie musiał myśleć o niczym innym niż piłka nożna - nawet w wypadku kontuzji, przeprowadzki do innego klubu lub zakładaniu firmy w związku z podwyżką kontraktu czy ukończeniem 26 roku życia.

Najlepsze jest to, że nie musisz się martwić o managera, bo oni z nami współpracują!
Często podsyłają mi SMS z numerem swojego klienta z prośbą, żebym w czymś Wam pomógł! Także jestem do Twojej dyspozycji.

Jeśli to czytasz to pewnie niedawno rozmawialiśmy, a jeśli jest sprawa nie cierpiąca zwłoki a nie zapisałeś sobie mojego numeru to oto ratunek.

Mogę pomóc w:

- kompleksowych ubezpieczeniach sportowych dla profesjonalistów jak i amatorów!
- stworzeniu holenderskiej emerytury sportowej
obniżeniu kosztów kredytów, jeśli już taki posiadasz!
- pozyskaniu kredytu na nieruchomości!
sprawdzenie lub przygotowanie zdolności kredytowej! (bo przy kończących się lub krótkich kontraktach nawet wysokie zarobki mogą nie pomóc)
- ubezpieczeniu domów, mieszkań, samochodów, firm czy leasingów!
zabezpieczeniu przyszłości na emeryturze / piłkarskiej lub tej cywilnej!
- w zorganizowaniu startu w dorosłość dla Waszych dzieci!
pokazaniu kruczków w umowach, które już masz a o których możesz nie mieć pojęcia.

W czym mogę Ci pomóc?

Ubezpieczenia na życie

Programy oszczędnościowe

Zamów bezpłatną konsultację

bartlomiej.wasniowski@phinance.pl

tel. +48 536 276 759

Powiązane artykuły

Obniżki stóp procentowych, rekordowe dywidendy i kurs złotego w cieniu zarzutów dla prezesa NBP

Historycznie najwyższe wypłaty dywidend i zbliżające się zmiany wysokości stóp procentowych - czego w perspektywie miesiąca możemy spodziewać się na rynkach inwestycyjnych? AKCJE Z perspektywy scenariusza bazowego, zakładanego na początku roku dla notowań akcji na giełdach, oddalające się w USA obniżki stóp procentowych, to bardzo dobra wiadomość. Coraz bardziej widoczna staje się możliwość dalszych wzrostów…
Czytaj artykuł

Hipoteka a zwrot prowizji bankowej: Jak odzyskać pieniądze po wcześniejszej spłacie kredytu?

Prowizja bankowa to opłata za korzystanie z usług instytucji. Zaciągając kredyt hipoteczny, często musimy zapłacić za rozpatrzenie wniosku, uruchomienie kredytu albo spłatę zobowiązania przed terminem. Przepisy umożliwiają kredytobiorcy odzyskanie części prowizji, jeśli spłaca zobowiązanie wcześniej. Jak uzyskać zwrot od banku? Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę – przepisy W Polsce kwestie związane z kredytem hipotecznym reguluje…
Czytaj artykuł
dywidenda a procedury walnego zgromadzenia 2024

Wiosenne porządki z nadzieją na letnie zbiory – rzecz o dywidendzie

Na giełdzie trwa hossa, zapowiadająca rekordowe wyniki spółek. Warto przypomnieć sobie więc, zasady podziału zysków dla akcjonariuszy w formie dywidendy. Przygotować się do letnich zbiorów porządkując terminy i zasady na jakich podstawowe prawo akcjonariuszy czyli dywidenda jest realizowane.  Dywidenda kojarzy się z wypłatą pieniędzy i taką formę przybiera w przypadku spółek notowanych na giełdzie. Dywidendy…
Czytaj artykuł
Program mieszkanie na start - nowy projekt rządowy 2024

Program Mieszkanie na start: Nowy rządowy projekt zastępujący Bezpieczny kredyt 2 proc. – Jakie są jego założenia?

Warunki kredytu Mieszkanie na start Program Mieszkanie na start polega na dopłatach do rat kredytu. Ich wysokość ma być zależna od wielkości gospodarstwa domowego i naliczana do ustalonego poziomu kapitału. Program nie zakłada limitu wysokości kredytu, a dotacje mają obowiązywać przez 10 lat. Środki będzie można przeznaczyć na: zakup mieszkania albo domu jednorodzinnego z rynku…
Czytaj artykuł

Otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Orły Ubezpieczeń

Jesteśmy niezmiernie dumni z ogłoszenia, że nasza firma została uhonorowana w ramach renomowanego programu Orły Ubezpieczeń. Plebiscyt ten został stworzony z myślą o wyróżnieniu najlepszych firm na rynku, które nie tylko osiągają doskonałość w świadczeniu usług, ale także wyznaczają nowe standardy jakości i innowacji. Orły Ubezpieczeń to nie tylko nagroda, ale przede wszystkim wyraz uznania…
Czytaj artykuł

Hossa uratowana, złoty pójdzie w górę – czy to złota wiosna dla inwestorów?

Na runku akcji, po ogłoszeniu wyników spółki INVIDIA, widać wyraźny optymizm. Za to obligacje surowce trzymają się na równym poziomie. A co z rynkiem walut? Czy pieniądze, które już za chwilę mają popłynąć szerokim strumieniem z KPO wpłyną na kurs złotego? AKCJE Niespodziewanie piękna wiosenna pogoda w lutym sprzyjała doskonałym nastrojom na polskiej giełdzie. Na…
Czytaj artykuł

Prognoza dla aktywów finansowych na 2024 r.

Zwykle początek roku stoi pod znakiem prognozowania dla poszczególnych aktywów w portfelach (złośliwi nazywają proces ten „wróżeniem z fusów”). Nie jest przecież zabronione spróbować ocenić perspektywy dla instrumentów finansowych, mając nie co więcej danych bo będąc po otwarciu roku i parę kaw w Nowym Roku już zaliczonych… Zaczynając od akcji w scenariuszu bazowym (obarczonym największym…
Czytaj artykuł

Jak długo jeszcze potrwa karnawał na rynkach?

Podczas gdy karnawał trwa jeszcze w najlepsze rynki akcji i obligacji świętują rekordowe wzrosty. Co z walutami i surowcami? Kiedy możemy spodziewać się zmian? AKCJE Tak się złożyło, że 14 lutego bieżącego roku mamy dwa święta. Walentynki i Środę Popielcową. Niektórzy będą mieli wesołe święto zakochanych inni raczej smutną w swej wymowie środę. Tak i…
Czytaj artykuł

Zobacz również