doradca finansowy MICHAŁ BEDNARZ

Michał Bednarz

Starszy Doradca Finansowy

Ul. Krasińskiego 2/45
20-709 Lublin

O mnie:

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunkach: ekonomia oraz finanse i rachunkowość.

Tematyka związana z finansami zawsze była moją pasją obok tańca oraz innowacji technologicznych. Od kilku lat pracuję w branży finansowej - ceniąc sobie współpracę z klientem indywidualnym oraz firmowym.

W firmie Phinance S.A. pracuje od 2017 roku. Łącząc doświadczenie z wiedzą oraz umiejętność rozmowy - zapewniam swoim klientom komfortowe, efektywne i indywidualne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości finansowych. Jednocześnie skupiam się na jakości świadczonych przeze mnie usług, ponieważ każdy zadowolony klient jest moim największym sukcesem w pracy.

Moja praca polega na: sprawdzeniu, optymalizacji i zawieraniu nowych umów finansowych tj: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia emerytalne, umowy zabezpieczające przyszłość dzieci, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia grupowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, leasingi, kredyty firmowe, programy inwestycyjne, tworzeniu planów finansowych na każdym etapie życia moich klientów, negocjacji warunków kosztowych umów finansowych.

Zapraszam na spotkanie, na którym dowiecie się Państwo jak prawidłowo zabezpieczyć swoją płynność finansową.

W czym mogę Ci pomóc?

Ubezpieczenia zdrowotne

Profilaktyka to najlepszy sposób na zadbanie o nasze zdrowie. Regularne badania pozwalają w odpowiednim czasie zareagować i zdiagnozować stany chorobowe.
Ubezpieczenia zdrowotne dają nam dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych, rehabilitacji i prywatnej opieki szpitalnej. Koniec z kolejkami i czekaniem. Takie rozwiązanie zapewnia szybszy powrót do zdrowia.

Ubezpieczenia na życie

Zastanawiasz się czy ubezpieczenie na życie jest Ci potrzebne? Kiedy jest najlepszy moment aby przystąpić do takiego rozwiązania?
Na powyższe i inne pytania znajdziemy odpowiedź na spotkaniu podczas rozmowy i indywidualnej analizy.
Ubezpieczenie na życie jest bardzo ważnym elementem planowania finansów gospodarstwa domowego, zapewnia nam bezpieczeństwo i wsparcie w ciężkich sytuacjach życiowych.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych musi mieć każdy. Warto zwrócić uwagę na jakość realizacji szkód i wypłat przez ubezpieczyciela. Pamiętaj, że jeżeli Towarzystwo nie wypłaci odszkodowania poszkodowanym, obowiązek ten wraca do sprawcy zdarzenia, którym możesz być Ty. Dodatkowe ryzyka jak Autocasco, Assistance, GAP a może auto w leasingu, flota – spotkajmy się i dowiedz się więcej.

Ubezpieczenia majątkowe

Każdy z nas marzy o własnym domu lub mieszkaniu. Ciężko pracujesz i udaje się osiągnąć ten cel.
Pamiętaj o właściwym zabezpieczeniu majątku. Ilość rozwiązań na rynku oraz ich zakres często powoduje nieporozumienia, brak lub za niskie wypłaty świadczenia. Na spotkaniu dobierzemy rozwiązanie, którym unikniemy powyższych historii. Adekwatne ubezpieczenie majątkowe to bezpieczeństwo i spokojny sen.

Inwestycje kapitału

Inwestowanie – na samą myśl o tym słowie czujesz strach, ryzyko lub myślisz o utracie kapitału? Zakładając wysoką inflację, trzymanie pieniędzy w skarpecie to pewna strata.
Inwestycje kapitału to nie tylko giełda, akcje, wysokie ryzyko i życie w niepewności. Na spotkaniu ze mną dowiesz się co to jest inwestycja i jak się z nią zaprzyjaźnić. Zadbaj o swoje oszczędności i bądź na plus!

Programy oszczędnościowe

Widziałeś już swoją prognozowaną emeryturę? Jej wysokość wywołuje niezadowolenie i obawy o przyszłość? Ciągle czytasz, że nasz system emerytalny jest nieefektywny?
Czas to zmienić i zadbać o swoją przyszłość już teraz! Indywidualny program oszczędnościowy pozwoli zrealizować marzenie o godnej emeryturze. Na spotkaniu dowiesz się co zrobić, aby osiągnąć cel w prosty i dopasowany do Ciebie sposób.

Kredyty

Potrzebujesz kredytu, idziesz do banku, dostajesz ofertę i co dalej?
Jak to porównać? Który bank lepszy? Gdzie wyższa zdolność kredytowa?
Z prowizją czy bez? BK 2%? To tylko kilka pytań, które pojawiają się w głowie przyszłego kredytobiorcy.
Moja rola w tym procesie to wytłumaczyć, porównać i dopasować ofertę kredytu do klienta, jego potrzeb oraz planów na przyszłość i wcześniejszej spłaty.

Leasing

Prowadzisz firmę? Chcesz się rozwijać i potrzebujesz dodatkowych środków na flotę, maszyny i urządzenia, OZE? Bardzo często leasing jest jedną z najlepszych opcji finansowania dla przedsiębiorstw. Na spotkaniu omówimy wszystkie możliwe rozwiązania, koszty i opłaty w poszukiwaniu dopasowanego rozwiązania. Dodatkowo oszczędzasz czas na porównywanie i zbieranie ofert na własną rękę.

Zamów bezpłatną konsultację

michal.bednarz2@phinance.pl

tel. + 48 695 384 626

Powiązane artykuły

komentarz rynkowy lipiec 2024 Phinance

Chiny hamują cenę ropy, a EBC stymuluje gospodarkę. KGHM rośnie, choć miedź po rekordach tanieje. Jakie są prognozy na lipiec?

W lipcowym komentarzu poruszamy wyjątkowo dużo ważnych ekonomicznie kwestii. Wyniki wyborów we Francji wpłyną na lipcowe notowania, podobnie jak dane makro z USA w połowie miesiąca. Zwiększająca się szansa na obniżkę stóp w USA może prowadzić do deprecjacji dolara i umocnienia złotego. Plany wprowadzenia spółki Żabka Polska na giełdę i wycena sięgająca do 8 mld…
Czytaj artykuł
Żabka na giełdzie: Jakie będą skutki finansowe dla inwestorów?

Oferta pierwotna na polskim rynku kapitałowym: Żabka skacze na giełdę

Przerwa w meczu trwa tylko 15 minut. To wystarczający czas, żeby zdążyć zaopatrzyć się w napoje chłodzące w sklepieza rogiem. Jaki sklep/ przychodzi statystycznemu konsumentowi w takim wypadku do głowy…? W większości wypadków będzie to Żabka. Pora przypomnieć sobie zasady wprowadzania spółki na giełdę, bo najprawdopodobniej czeka nas we wrześniu duże IPO. Żabka wskoczy na…
Czytaj artykuł
inwestycja w grunt - klucz do dywersyfikacji inwestycji?

Odkryj tajemnicę zyskownej dywersyfikacji: inwestowanie w ziemię!

Dywersyfikacja stanowi niewątpliwie jedną z podstawowych zasad inwestowania. Chroni ona inwestorów, pozwalając na zmniejszenie ryzyka inwestycji. Nie od dziś wiadomo, że przysłowiowe postawienie wszystkiego na jedną kartę nie wróży w inwestowaniu nic dobrego, a jedynie prowadzi do podejmowania zbyt wysokiego ryzyka, zupełnie niewspółmiernego do możliwych do osiągnięcia korzyści. Stąd też o dywersyfikacji mówią wszyscy –…
Czytaj artykuł
NVIDIA: Rewolucja ai czy kolejna bańka spekulacyjna

NVIDIA: Nowa rewolucja czy kolejna bańka spekulacyjna?

Wydaje się, że o fenomenie sztucznej inteligencji, o najpopularniejszej spółce na świecie napisano już prawie wszystko. Rozważmy przyszłość tej amerykańskiej spółki, na dwóch skrajnych biegunach. Fundamentalne wartości czy spekulacja? Jedni uważają, że za NVIDIĄ stoją fundamentalne wartości, więc wzrost wartości spółki (2,8 bln dol.), nawet w tym niespotykanym tempie, jest fundamentalnie (ekonomicznie) uzasadniony i w…
Czytaj artykuł

Rynki akcji na rekordowych wzrostach, ale pojawiają się sygnały ostrzegawcze

Indeks VIX, który mierzy oczekiwaną zmienność rynku, jest na rekordowo niskim poziomie. Wojna handlowa USA-Chiny i rosnące napięcia geopolityczne mogą stanowić zagrożenie dla dalszych wzrostów. Dużo zmian widać też w cenach surowców. Miedź drożeje ze względu na rosnący popyt ze strony infrastruktury AI. Natomiast powodem wzrostu cen złota i srebra są obawy o inflację i…
Czytaj artykuł
sto lat złotówki - jakie są perspektywy na przyszłość

Sto lat Złotego: perspektywy na przyszłość

Minęło równo sto lat od wprowadzenia do obiegu złotówki. Ta zacna historyczna okoliczność niech będzie pretekstem do określenia teraźniejszych perspektyw dla rodzimej waluty. Historia złotego Mało brakowało, a „złoty” nie byłby „złotym”, a… „lechem”. Można by podejrzewać ministra Władysława Grabskiego o profetyczne zdolności. Po odzyskaniu niepodległości 5 lutego 1919 roku minister skarbu wydał dekret zapowiadający…
Czytaj artykuł
Sztuczna inteligencja i jej wpływ na rynek pracy

Sztuczna inteligencja a rynek pracy: Jak “AI” zrewolucjonizuje rynek?

Wprowadzenie Godzina poranna. Telewizja biznesowa. Rozmowa prowadzącego z dwoma Gośćmi porannego programu: „Panowie. Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której jedna sztuczna inteligencja zadaje pytanie, a dwie inne sztuczne inteligencje w formie pozorowanego sporu na nie odpowiadają…? A my w tym czasie pilibyśmy kawę…” Automatyzacja procesów i rosnące znaczenie sztucznej inteligencji Automatyzacja procesów, rosnące znaczenie robotów…
Czytaj artykuł
akcje na giełdzie - ocena perspektywy na przyszłość

Złoty czas surowców i hossa na rynku akcji, a jak zachowają się stopy procentowe?

Po oszałamiającym kwietniu, gdy rynki finansowe wciąż zaliczają wzrosty, nadchodzi czas na refleksję nad tym, co przyniesie maj. Co kolejne miesiące przyniosą na giełdzie i czy obligacje stają się obszarem zwiększonego zainteresowania inwestorów? Jednocześnie surowce nadal pozostają w tendencji wzrostowej, gdzie upatrujemy teraz główne szanse, a gdzie kryją się potencjalne zagrożenia? Wszystko to skłania do…
Czytaj artykuł

Zobacz również