doradca finansowy MICHAŁ BEDNARZ

Michał Bednarz

Starszy Doradca Finansowy

Ul. Krasińskiego 2/45
20-709 Lublin

O mnie:

Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunkach: ekonomia oraz finanse i rachunkowość.

Tematyka związana z finansami zawsze była moją pasją obok tańca oraz innowacji technologicznych. Od kilku lat pracuję w branży finansowej - ceniąc sobie współpracę z klientem indywidualnym oraz firmowym.

W firmie Phinance S.A. pracuje od 2017 roku. Łącząc doświadczenie z wiedzą oraz umiejętność rozmowy - zapewniam swoim klientom komfortowe, efektywne i indywidualne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości finansowych. Jednocześnie skupiam się na jakości świadczonych przeze mnie usług, ponieważ każdy zadowolony klient jest moim największym sukcesem w pracy.

Moja praca polega na: sprawdzeniu, optymalizacji i zawieraniu nowych umów finansowych tj: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia emerytalne, umowy zabezpieczające przyszłość dzieci, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia NNW, ubezpieczenia grupowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, leasingi, kredyty firmowe, programy inwestycyjne, tworzeniu planów finansowych na każdym etapie życia moich klientów, negocjacji warunków kosztowych umów finansowych.

Zapraszam na spotkanie, na którym dowiecie się Państwo jak prawidłowo zabezpieczyć swoją płynność finansową.

W czym mogę Ci pomóc?

Ubezpieczenia zdrowotne

Profilaktyka to najlepszy sposób na zadbanie o nasze zdrowie. Regularne badania pozwalają w odpowiednim czasie zareagować i zdiagnozować stany chorobowe.
Ubezpieczenia zdrowotne dają nam dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych, rehabilitacji i prywatnej opieki szpitalnej. Koniec z kolejkami i czekaniem. Takie rozwiązanie zapewnia szybszy powrót do zdrowia.

Ubezpieczenia na życie

Zastanawiasz się czy ubezpieczenie na życie jest Ci potrzebne? Kiedy jest najlepszy moment aby przystąpić do takiego rozwiązania?
Na powyższe i inne pytania znajdziemy odpowiedź na spotkaniu podczas rozmowy i indywidualnej analizy.
Ubezpieczenie na życie jest bardzo ważnym elementem planowania finansów gospodarstwa domowego, zapewnia nam bezpieczeństwo i wsparcie w ciężkich sytuacjach życiowych.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych musi mieć każdy. Warto zwrócić uwagę na jakość realizacji szkód i wypłat przez ubezpieczyciela. Pamiętaj, że jeżeli Towarzystwo nie wypłaci odszkodowania poszkodowanym, obowiązek ten wraca do sprawcy zdarzenia, którym możesz być Ty. Dodatkowe ryzyka jak Autocasco, Assistance, GAP a może auto w leasingu, flota – spotkajmy się i dowiedz się więcej.

Ubezpieczenia majątkowe

Każdy z nas marzy o własnym domu lub mieszkaniu. Ciężko pracujesz i udaje się osiągnąć ten cel.
Pamiętaj o właściwym zabezpieczeniu majątku. Ilość rozwiązań na rynku oraz ich zakres często powoduje nieporozumienia, brak lub za niskie wypłaty świadczenia. Na spotkaniu dobierzemy rozwiązanie, którym unikniemy powyższych historii. Adekwatne ubezpieczenie majątkowe to bezpieczeństwo i spokojny sen.

Inwestycje kapitału

Inwestowanie – na samą myśl o tym słowie czujesz strach, ryzyko lub myślisz o utracie kapitału? Zakładając wysoką inflację, trzymanie pieniędzy w skarpecie to pewna strata.
Inwestycje kapitału to nie tylko giełda, akcje, wysokie ryzyko i życie w niepewności. Na spotkaniu ze mną dowiesz się co to jest inwestycja i jak się z nią zaprzyjaźnić. Zadbaj o swoje oszczędności i bądź na plus!

Programy oszczędnościowe

Widziałeś już swoją prognozowaną emeryturę? Jej wysokość wywołuje niezadowolenie i obawy o przyszłość? Ciągle czytasz, że nasz system emerytalny jest nieefektywny?
Czas to zmienić i zadbać o swoją przyszłość już teraz! Indywidualny program oszczędnościowy pozwoli zrealizować marzenie o godnej emeryturze. Na spotkaniu dowiesz się co zrobić, aby osiągnąć cel w prosty i dopasowany do Ciebie sposób.

Kredyty

Potrzebujesz kredytu, idziesz do banku, dostajesz ofertę i co dalej?
Jak to porównać? Który bank lepszy? Gdzie wyższa zdolność kredytowa?
Z prowizją czy bez? BK 2%? To tylko kilka pytań, które pojawiają się w głowie przyszłego kredytobiorcy.
Moja rola w tym procesie to wytłumaczyć, porównać i dopasować ofertę kredytu do klienta, jego potrzeb oraz planów na przyszłość i wcześniejszej spłaty.

Leasing

Prowadzisz firmę? Chcesz się rozwijać i potrzebujesz dodatkowych środków na flotę, maszyny i urządzenia, OZE? Bardzo często leasing jest jedną z najlepszych opcji finansowania dla przedsiębiorstw. Na spotkaniu omówimy wszystkie możliwe rozwiązania, koszty i opłaty w poszukiwaniu dopasowanego rozwiązania. Dodatkowo oszczędzasz czas na porównywanie i zbieranie ofert na własną rękę.

Zamów bezpłatną konsultację

michal.bednarz2@phinance.pl

tel. + 48 695 384 626

Powiązane artykuły

Obniżki stóp procentowych, rekordowe dywidendy i kurs złotego w cieniu zarzutów dla prezesa NBP

Historycznie najwyższe wypłaty dywidend i zbliżające się zmiany wysokości stóp procentowych - czego w perspektywie miesiąca możemy spodziewać się na rynkach inwestycyjnych? AKCJE Z perspektywy scenariusza bazowego, zakładanego na początku roku dla notowań akcji na giełdach, oddalające się w USA obniżki stóp procentowych, to bardzo dobra wiadomość. Coraz bardziej widoczna staje się możliwość dalszych wzrostów…
Czytaj artykuł

Hipoteka a zwrot prowizji bankowej: Jak odzyskać pieniądze po wcześniejszej spłacie kredytu?

Prowizja bankowa to opłata za korzystanie z usług instytucji. Zaciągając kredyt hipoteczny, często musimy zapłacić za rozpatrzenie wniosku, uruchomienie kredytu albo spłatę zobowiązania przed terminem. Przepisy umożliwiają kredytobiorcy odzyskanie części prowizji, jeśli spłaca zobowiązanie wcześniej. Jak uzyskać zwrot od banku? Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę – przepisy W Polsce kwestie związane z kredytem hipotecznym reguluje…
Czytaj artykuł
dywidenda a procedury walnego zgromadzenia 2024

Wiosenne porządki z nadzieją na letnie zbiory – rzecz o dywidendzie

Na giełdzie trwa hossa, zapowiadająca rekordowe wyniki spółek. Warto przypomnieć sobie więc, zasady podziału zysków dla akcjonariuszy w formie dywidendy. Przygotować się do letnich zbiorów porządkując terminy i zasady na jakich podstawowe prawo akcjonariuszy czyli dywidenda jest realizowane.  Dywidenda kojarzy się z wypłatą pieniędzy i taką formę przybiera w przypadku spółek notowanych na giełdzie. Dywidendy…
Czytaj artykuł
Program mieszkanie na start - nowy projekt rządowy 2024

Program Mieszkanie na start: Nowy rządowy projekt zastępujący Bezpieczny kredyt 2 proc. – Jakie są jego założenia?

Warunki kredytu Mieszkanie na start Program Mieszkanie na start polega na dopłatach do rat kredytu. Ich wysokość ma być zależna od wielkości gospodarstwa domowego i naliczana do ustalonego poziomu kapitału. Program nie zakłada limitu wysokości kredytu, a dotacje mają obowiązywać przez 10 lat. Środki będzie można przeznaczyć na: zakup mieszkania albo domu jednorodzinnego z rynku…
Czytaj artykuł

Otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Orły Ubezpieczeń

Jesteśmy niezmiernie dumni z ogłoszenia, że nasza firma została uhonorowana w ramach renomowanego programu Orły Ubezpieczeń. Plebiscyt ten został stworzony z myślą o wyróżnieniu najlepszych firm na rynku, które nie tylko osiągają doskonałość w świadczeniu usług, ale także wyznaczają nowe standardy jakości i innowacji. Orły Ubezpieczeń to nie tylko nagroda, ale przede wszystkim wyraz uznania…
Czytaj artykuł

Hossa uratowana, złoty pójdzie w górę – czy to złota wiosna dla inwestorów?

Na runku akcji, po ogłoszeniu wyników spółki INVIDIA, widać wyraźny optymizm. Za to obligacje surowce trzymają się na równym poziomie. A co z rynkiem walut? Czy pieniądze, które już za chwilę mają popłynąć szerokim strumieniem z KPO wpłyną na kurs złotego? AKCJE Niespodziewanie piękna wiosenna pogoda w lutym sprzyjała doskonałym nastrojom na polskiej giełdzie. Na…
Czytaj artykuł

Prognoza dla aktywów finansowych na 2024 r.

Zwykle początek roku stoi pod znakiem prognozowania dla poszczególnych aktywów w portfelach (złośliwi nazywają proces ten „wróżeniem z fusów”). Nie jest przecież zabronione spróbować ocenić perspektywy dla instrumentów finansowych, mając nie co więcej danych bo będąc po otwarciu roku i parę kaw w Nowym Roku już zaliczonych… Zaczynając od akcji w scenariuszu bazowym (obarczonym największym…
Czytaj artykuł

Jak długo jeszcze potrwa karnawał na rynkach?

Podczas gdy karnawał trwa jeszcze w najlepsze rynki akcji i obligacji świętują rekordowe wzrosty. Co z walutami i surowcami? Kiedy możemy spodziewać się zmian? AKCJE Tak się złożyło, że 14 lutego bieżącego roku mamy dwa święta. Walentynki i Środę Popielcową. Niektórzy będą mieli wesołe święto zakochanych inni raczej smutną w swej wymowie środę. Tak i…
Czytaj artykuł

Zobacz również