Jakub Łuszczyk

Certyfikowany Doradca EFA EFPA

Ul. Wróbla 20a
02-736 Warszawa

O mnie:

Jestem certyfikowanym doradcą finansowym EFPA EFA w firmie Phinance S.A. z 10 letnim doświadczeniem w obszarze inwestycji, kredytów i ubezpieczeń.

Posiadany certyfikat jest potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji zawodowych i zawsze aktualnych kompetencji.

Rynek finansowy to moja pasja, a ciągła nauka i stały rozwój to dla mnie podstawa, aby zawsze sprostać różnorodnym oczekiwaniom klientów. Doprowadziło mnie to do numeru 1 w rankingu najlepszych doradców w historii firmy oraz bycia Partnerem w Phinance S.A.

Prowadzę zespół w ramach, którego obsługuję ponad 500 klientów indywidualnych i biznesowych.

Moim celem jest zapewnienie takiego wsparcia, aby każda decyzja finansowa klienta była świadoma i adekwatna do jego potrzeb i sytuacji. Pomagam planować i realizować cele finansowe, jak również weryfikuję i optymalizuję posiadane umowy. Z szerokiej oferty ponad 40 instytucji finansowych wybieram najkorzystniejsze rozwiązania. Jestem ceniony za wiedzę oraz wsparcie merytoryczne.

Wybieram najlepsze produkty z sektora bankowego (kredyty hipoteczne, gotówkowe, lokaty), inwestycyjnego (fundusze inwestycyjne, asset management), oraz ubezpieczeniowego (ochrona majątku, życia, zdrowia). Posiadam szeroką wiedzę na temat aspektów prawnych związanych z kupnem oraz sprzedażą nieruchomości.

Dzięki współpracy ze starannie wybranymi partnerami (kancelariami prawno-podatkowymi) moi klienci mogą liczyć doradztwo w zakresie zabezpieczenia zgromadzonego majątku oraz planowania spadkowego.

Uważam, że największą wartością w pracy profesjonalnego doradcy jest zaufanie i budowanie relacji na długie lata. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i wymaga odpowiedniego zaangażowania, dlatego koncentruję się na długofalowej współpracy.

Moi klienci pochodzą z rekomendacji, co wymaga ode mnie najwyższej jakości obsługi. Zazwyczaj są to osoby o wysokim statusie majątkowym, ceniący prestiż, komfort i dyskrecję.

Wspaniali ludzie, sport oraz dobre jedzenie to największy zastrzyk pozytywnej energii w życiu prywatnym. Od dziecka gram w tenisa, zimą cieszy mnie biały puch a wakacje staram się spędzać na windsurfingu. Po pracy i we weekendy zatracam się w kuchni. Śródziemnomorskie smaki i kieliszek szlachetnego wina jest zawsze najlepszą dla mnie nagrodą. Od ponad dwóch lat dużo czytam na głos -  głównie bajki na dobranoc.

W czym mogę Ci pomóc?

Produkty Inwestycyjne

Bez względu w co chcesz zainwestować pewnie zadajesz sobie pytanie “czy to dobra inwestycja?”

Pomnażanie kapitału musi być zgodne z Twoimi długofalowymi celami finansowymi i akceptowanym przez Ciebie ryzykiem. Skąd to wiem? Bo dzięki współpracy ze mną, moi klienci zgromadzili już majątek o wartości 86 milionów złotych. Te doświadczenia są na tyle cenne, że podzielę się nimi również z Tobą, bo chyba tego oczekujesz ode mnie, prawda? Zadzwoń do mnie, umówimy się na spotkanie w temacie inwestycji.

Programy oszczędnościowe

Odkładane przez Ciebie pieniądze są po to by dla Ciebie pracować, dawać Ci bezpieczeństwo i dużo wolnego czasu.

Jeżeli te, które masz, nie dają Ci choć jednego z tych trzech, które wymieniłem to coś tu jest nie tak. Chętnie pokaże Ci jak oszczędzanie, które do tej pory sprawiało problem, uczynić automatycznym tak, że pieniądze będą dzień w dzień dla Ciebie pracować.

Kredyty

Prawda jest taka, że najczęściej dostając ofertę z banku nie wiesz, z czym tak naprawdę się konfrontujesz.

Gdy spotkamy się, pokaże Ci od razu wszystkie możliwości i zagrożenia kryjące się za paragrafami bankowych umów. Dzięki temu nie będziesz musiał przedzierać się przez pisane niezrozumiałym, prawniczym językiem dokumenty. Wskaże Ci pułapki, kruczki, które uchronią Cię przed utratą dziesiątek lub setek tysięcy złotych, gdy po podpisaniu umowy okazuje się, że kredyt nie jest taki jaki miał być. Na bieżąco śledzę stale zmieniające się warunki umów kredytowych i inwestuje w to mnóstwo swojego czasu, by być na bieżąco. Pomogłem moim klientom wziąć już ponad 130 kredytów o łącznej wartości 60 milionów złotych.

Ubezpieczenia

Kto z nas lubi myśleć, o tym, że w jego życiu wydarzy się nieszczęście, przez które straci część lub całość swoich dochodów?

Uważam, że najlepszą formą ubezpieczenia są oszczędności. Ale gdy ich nie masz, ubezpieczenie może być jedynym sposobem, by w razie utraty zdrowia, zdolności do pracy, śmierci, żyć dalej na dotychczasowym poziomie. Zadzwoń, porozmawiajmy jeżeli czujesz się odpowiedzialny za kształtowanie finansowej przyszłości: własnej i swojej rodziny.

Planowanie spadkowe i sukcesja

Ułożyć sprawy spadkowe, by mieć święty spokój, być wolnym od trosk i nie mieć powodów do zmartwień.

Myślisz czasem o tym? Dzięki mojej współpracy ze specjalistami z dziedziny prawa spadkowego możesz liczyć na pomoc w zakresie opracowania planu sukcesji czy sporządzenia testamentu.

Nieruchomości

Zakup nieruchomości to spore wyzwanie finansowe. Łatwo tu o mnóstwo kosztownych błędów.

Moja etyka pracy nakazuje mi wyłożyć przed Tobą wszystkie plusy i minusy zakupu danej nieruchomości. Podpowiem Ci od czego zacząć, by oszczędzić sobie rozczarowań i nieprzewidzianych wydatków. Jak przygotować się do zakupu żeby nie przeoczyć żadnej formalności. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces zakupu nieruchomości, byś ze spokojną głową wprowadził się do nowego mieszkania. Współpracuje z rzeczoznawcami, dzięki czemu masz pewność, co do rzeczywistej wartości nieruchomości którą chcesz kupić. Prześwietlę dla Ciebie wszystkie koszty, aspekty prawne, plusy, zagrożenia, możliwości – tak byś na koniec wiedział, czy ten zakup to DLA CIEBIE najlepsza okazja.

Co daje Ci Certyfikat EFPA EFA

CERTYFIKAT EFPA EFA

Certyfikowany Doradca Finansowy EFPA EFA posiada wiedzę i umiejętności w zakresie: głównych cech, ryzyka i specyfiki produktów finansowych będących przedmiotem usług maklerskich świadczonych przez firmę inwestycyjną, adekwatnie do stopnia ich skomplikowania.

Certyfikat EFPA EFA

Zamów bezpłatną konsultację

jakub.luszczyk@phinance.pl

tel. +48 535 060 042

Powiązane artykuły

Obniżki stóp procentowych, rekordowe dywidendy i kurs złotego w cieniu zarzutów dla prezesa NBP

Historycznie najwyższe wypłaty dywidend i zbliżające się zmiany wysokości stóp procentowych - czego w perspektywie miesiąca możemy spodziewać się na rynkach inwestycyjnych? AKCJE Z perspektywy scenariusza bazowego, zakładanego na początku roku dla notowań akcji na giełdach, oddalające się w USA obniżki stóp procentowych, to bardzo dobra wiadomość. Coraz bardziej widoczna staje się możliwość dalszych wzrostów…
Czytaj artykuł

Hipoteka a zwrot prowizji bankowej: Jak odzyskać pieniądze po wcześniejszej spłacie kredytu?

Prowizja bankowa to opłata za korzystanie z usług instytucji. Zaciągając kredyt hipoteczny, często musimy zapłacić za rozpatrzenie wniosku, uruchomienie kredytu albo spłatę zobowiązania przed terminem. Przepisy umożliwiają kredytobiorcy odzyskanie części prowizji, jeśli spłaca zobowiązanie wcześniej. Jak uzyskać zwrot od banku? Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę – przepisy W Polsce kwestie związane z kredytem hipotecznym reguluje…
Czytaj artykuł
dywidenda a procedury walnego zgromadzenia 2024

Wiosenne porządki z nadzieją na letnie zbiory – rzecz o dywidendzie

Na giełdzie trwa hossa, zapowiadająca rekordowe wyniki spółek. Warto przypomnieć sobie więc, zasady podziału zysków dla akcjonariuszy w formie dywidendy. Przygotować się do letnich zbiorów porządkując terminy i zasady na jakich podstawowe prawo akcjonariuszy czyli dywidenda jest realizowane.  Dywidenda kojarzy się z wypłatą pieniędzy i taką formę przybiera w przypadku spółek notowanych na giełdzie. Dywidendy…
Czytaj artykuł
Program mieszkanie na start - nowy projekt rządowy 2024

Program Mieszkanie na start: Nowy rządowy projekt zastępujący Bezpieczny kredyt 2 proc. – Jakie są jego założenia?

Warunki kredytu Mieszkanie na start Program Mieszkanie na start polega na dopłatach do rat kredytu. Ich wysokość ma być zależna od wielkości gospodarstwa domowego i naliczana do ustalonego poziomu kapitału. Program nie zakłada limitu wysokości kredytu, a dotacje mają obowiązywać przez 10 lat. Środki będzie można przeznaczyć na: zakup mieszkania albo domu jednorodzinnego z rynku…
Czytaj artykuł

Otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Orły Ubezpieczeń

Jesteśmy niezmiernie dumni z ogłoszenia, że nasza firma została uhonorowana w ramach renomowanego programu Orły Ubezpieczeń. Plebiscyt ten został stworzony z myślą o wyróżnieniu najlepszych firm na rynku, które nie tylko osiągają doskonałość w świadczeniu usług, ale także wyznaczają nowe standardy jakości i innowacji. Orły Ubezpieczeń to nie tylko nagroda, ale przede wszystkim wyraz uznania…
Czytaj artykuł

Hossa uratowana, złoty pójdzie w górę – czy to złota wiosna dla inwestorów?

Na runku akcji, po ogłoszeniu wyników spółki INVIDIA, widać wyraźny optymizm. Za to obligacje surowce trzymają się na równym poziomie. A co z rynkiem walut? Czy pieniądze, które już za chwilę mają popłynąć szerokim strumieniem z KPO wpłyną na kurs złotego? AKCJE Niespodziewanie piękna wiosenna pogoda w lutym sprzyjała doskonałym nastrojom na polskiej giełdzie. Na…
Czytaj artykuł

Prognoza dla aktywów finansowych na 2024 r.

Zwykle początek roku stoi pod znakiem prognozowania dla poszczególnych aktywów w portfelach (złośliwi nazywają proces ten „wróżeniem z fusów”). Nie jest przecież zabronione spróbować ocenić perspektywy dla instrumentów finansowych, mając nie co więcej danych bo będąc po otwarciu roku i parę kaw w Nowym Roku już zaliczonych… Zaczynając od akcji w scenariuszu bazowym (obarczonym największym…
Czytaj artykuł

Jak długo jeszcze potrwa karnawał na rynkach?

Podczas gdy karnawał trwa jeszcze w najlepsze rynki akcji i obligacji świętują rekordowe wzrosty. Co z walutami i surowcami? Kiedy możemy spodziewać się zmian? AKCJE Tak się złożyło, że 14 lutego bieżącego roku mamy dwa święta. Walentynki i Środę Popielcową. Niektórzy będą mieli wesołe święto zakochanych inni raczej smutną w swej wymowie środę. Tak i…
Czytaj artykuł

Zobacz również