Doradca

Albert Opoka


Albert Opoka

 

 

Albert Opoka w firmie Phinance S.A. karierę doradcy finansowego rozpoczął w 2007 roku, Kierownik Biura Kraków VII i w strukturach firmy na najwyższym stanowisku managerskim tj. pozycji Senior Partnera, ponadto w 2022 dołączył do grona współwłaścicieli firmy. Zarządza zespołem 150 doradców finansowych w biurach w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Gdańsku. Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki Stosowanej na kierunku Fizyka Techniczna – specjalność Modelowanie Komputerowe. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości na kierunkach pośrednictwo nieruchomości oraz zarządzanie w nieruchomościach. 

Godny polecenia specjalista w zakresie zarządzania finansami osobistymi gospodarstw domowych poprzez optymalizację oraz dobór najlepszych i najtańszych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń majątkowych, na życie, zdrowie jak również inwestycji kapitałowych celem zabezpieczenia emerytury czy też przyszłości dzieci. Ekspert w zakresie obsługi przedsiębiorstw począwszy od ryzyk majątkowych, osobowych czy też rozwiązań dotyczących płynności finansowej (kredytów, leasingów, factoringu, etc.) Przede wszystkim manager odpowiadający za rozwój biur w całej Polsce, głównie w Krakowie poprzez efektywną rekrutację, szkolenie i rozwój współpracowników – 5 razy z rzędu doprowadził swoje biuro do tytułu najlepszego biura w sieci Phinance S.A. Obecnie głównie skoncentrowany na skalowaniu zespołu w skali kraju oraz zwiększaniu kompetencji pracy zdalnej.

Praca z nim to gwarancja sukcesu zawodowego! Prywatnie tata Amelki i Alberta Jr, nurek, żeglarz, miłośnik mocnych elektronicznych brzmień, fan motoryzacji, zapalony motocyklista, gdzie w sezonie można go spotkać na motocyklowej trasie. 

„Pomagając innym pomagasz i sobie” 

Kraków VII

Daszyńskiego 30/12
31-534 Kraków


Wyszukaj Twojego

Doradcę