Doradca

Albert Opoka


Albert Opoka

Albert Opoka, lat 35, 13 lat doświadczenia.  W firmie Phinance S.A. od początku swojej kariery w zawodzie Doradcy Finansowego – Kierownik Biura Kraków VII i w strukturach firmy na pozycji Senior Partnera. Zarząd zespołem 150 doradców finansowych w biurach w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Bielsko-Białej i Nowym Targu. Absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyki Stosowanej na kierunku Fizyka Techniczna – specjalność Modelowanie Komputerowe. Ponadto ukończył studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości na kierunkach pośrednictwo nieruchomości oraz zarządzanie w nieruchomościach. 

Godny polecenia specjalista w zakresie zarządzania finansami osobistymi gospodarstw domowych poprzez optymalizację oraz dobór najlepszych i najtańszych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń majątkowych, na życie, zdrowie jak również inwestycji kapitałowych celem zabezpieczenia emerytury czy też przyszłości dzieci. Ekspert w zakresie obsługi przedsiębiorstw począwszy od ryzyk majątkowych, osobowych czy też rozwiązań dotyczących płynności finansowej (kredytów, leasingów, factoringu, etc.) jak też daleko idącej optymalizacji podatkowej w spółkach kapitałowych, osobowych, partnerskich, komandytowych czy też w jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Ponadto manager odpowiadający za rozwój biura w Krakowie poprzez efektywną rekrutację, szkolenie i rozwój współpracowników – 5 razy z rzędu doprowadził swoje biuro do tytułu najlepszego biura w sieci Phinance S.A. O becnie głównie skoncentrowany na skalowaniu zespołu w skali kraju oraz zwiększaniu kompetencji pracy zdalnej w swoim zespole !

Praca z nim to gwarancja sukcesu zawodowego! Prywatnie miłośnik motoryzacji, zapalony motocyklista, gdzie w sezonie można go spotkać na motocyklowej trasie.  

„Pomagając innym pomagasz i sobie” 

Kontakt: 

+48695341481 

Lokalizacja oddziału: https://g.page/AlbertOpoka

Kraków VII

Daszyńskiego 30/12
31-534 Kraków


Wyszukaj Twojego

Doradcę