doradca finansowy KATARZYNA MACH-OPOKA

Katarzyna Mach-Opoka

Regionalny Koordynator ds. Inwestycji / Senior Specjalista

Ul. Daszyńskiego 30/12
31-534 Kraków

O mnie:

Katarzyna Mach–Opoka – w Phinance S.A. od 2010 roku. Pracuje w najlepszym biurze w Polsce obsługując klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Codziennie z pełnym zaangażowaniem poświęca się pracy z klientem poprzez spotkania osobiste, a także zdalne, a następnie tworzy spersonalizowane plany finansowe osób prywatnych, rodzin i firm. Skupia się na analizie sytuacji majątkowej każdego klienta, sprawdzając jego zabezpieczenie płynności finansowej obecnie poprzez ubezpieczenia wszelkiego typu, jak i w przyszłości budując plany pod kątem emerytury, przyszłości dzieci czy też bilansowania kredytów hipotecznych. W zakresie pracy bieżącej pomaga dobrać najlepsze rozwiązania kredytowe czy inwestycyjne.

Ekspert w zakresie obsługi przedsiębiorstw począwszy od ryzyk majątkowych, osobowych czy też rozwiązań dotyczących płynności finansowej (kredytów, leasingów, factoringu, etc.) jak też daleko idącej optymalizacji podatkowej w spółkach kapitałowych, osobowych, partnerskich, komandytowych czy też w jednoosobowych działalnościach gospodarczych.

Ponadto pełni funkcję Regionalnego Kierownika Działu Inwestycji szkoląc kolejne pokolenia doradców finansowych z zakresu funduszy inwestycyjnych, giełdy, pracowniczych planów kapitałowych oraz IKE/IKZE.

O sobie mówi tak:

„Moja praca to skupienie się na kliencie i jego potrzebach, dlatego całą pracę zaczynam od dogłębnej analizy aktualnej sytuacji danej osoby, optymalizacji umów a także stworzeniu planu finansowego, który opiera się na doborze najlepszych i najtańszych rozwiązań w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń majątkowych, na życie, zdrowie jak również inwestycji kapitałowych celem zabezpieczenia emerytury czy też przyszłości dzieci. Praca to moja pasja, która nigdy mi się nie znudzi, ponieważ każdy z nas jest inny i ma zupełnie inną sytuację. Dlatego tak ważne jest podejście mocno indywidualne do każdego klienta.”

Prywatnie spełniona żona i mama 2 maluchów, która doskonale wie z własnego doświadczenia z jakimi problemami w sferze produktów finansowych borykają się rodziny. Do tego były sportowiec, który nie odpuszcza, a aktualnie miłośnik dobrej kuchni, wina i podróży.

Praca z Katarzyną to spokój i bezpieczeństwo przy jednoczesnym poczuciu pełnego zaangażowania w sprawę.

Zamów bezpłatną konsultację

katarzyna.mach@phinance.pl

tel. +48 661 340 146

Powiązane artykuły

REITy. Nowa możliwość inwestowania w nieruchomości

Wraz z nadziejami na przyśpieszenie prac legislacyjnych, dopuszczających w Polsce inwestowanie w REITy (ang. Real Estate Investment Trust), powinna rosnąć chęć pogłębienia wiedzy na temat tego nowego na polskim rynku instrumentu, dającego nową możliwość inwestycji w ulubiony przez polskich inwestorów sektor: NIERUCHOMOŚCI. Zgodnie z najnowszymi propozycjami, polskie REITy, miałyby możliwość inwestowania zarówno w nieruchomości komercyjne,…
Czytaj artykuł

Vienna Life sfinalizowała zakup pakietu akcji Phinance

Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group sfinalizowało umowę z Phinance S.A. na zakup 48,82% akcji tej spółki. Po uzyskaniu zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), transakcja została pomyślnie zakończona, co otwiera nowe możliwości rozwoju dla obu spółek. Dzięki transakcji Vienna Life wzmocni swoją obecność na rynku poprzez m.in. dystrybucję produktów…
Czytaj artykuł
wypłaty dywidend w Polsce - polskie banki

Złote polskie banki. Dywidendy tuż, tuż

Obserwując noworoczny wzrost kursów notowanych na giełdzie banków, naturalnym pytaniem jest to, o powód widowiskowego wzrostu. Rok 2025 może być rekordowym pod kątem wypłat dywidend. Branżą, która podzieli między akcjonariuszy kwoty liczone w miliardach złotych, są banki. Według szacunków, suma dywidend sektora przekroczy 20 mld zł, a średnia stopa dywidendy wyniesie imponujące 8,5 proc. Pod względem DY…
Czytaj artykuł

Inwestycyjne przedwiośnie: powrót Alibaby, amerykańska polityka i rekordowe dywidendy w Polsce

Marzec 2025 przynosi na rynki finansowe mieszankę optymizmu i niepewności, które wpływają na zachowanie inwestorów na całym świecie. Rekordowe wyniki NVIDII, szybki wzrost akcji chińskich gigantów, jak Alibaba, oraz wzrost polskiego WIG20 to tylko niektóre z pozytywnych sygnałów, które podnoszą nastroje na giełdach. Z drugiej strony, niepewność związana z polityką Donalda Trumpa i ryzykiem wojny…
Czytaj artykuł
popyt na złoto, banków centralnych przyszłość rynku złota

Złoto na rekordach. Ale gdzie ono jest? Światowe zasoby złota

Cena złota rośnie, jakby miało go zabraknąć. A jaka jest prawda? Wiemy, że zostanie kiedyś wykopany ostatni Bitcoin (tak zakłada algorytm tej najpopularniejszej kryptowaluty), ale czy zostanie kiedyś wydobyta ostatnia uncja złota? Światowa Rada Złota wylicza, że od początku cywilizacji wydobyto 208 874 ton złota, przy czym 90% pozyskano po 1848 roku. Według danych United…
Czytaj artykuł
niemiecka hossa, złoty w sile i chińskie AI podważające potęgę Nvidii

Giełdowe paradoksy: niemiecka hossa, złoty w sile i chińskie AI podważające potęgę Nvidii

Gdyby akademickie prawidła ekonomii sprawdzały się na giełdzie, inwestowanie byłoby dziecinnie proste. A jednak rynki finansowe po raz kolejny udowadniają, że ich logika bywa przewrotna. Niemiecka giełda bije rekordy, w Polsce złoty rośnie w siłę. Sukces DeepSeek podważa tezę wedle których stworzenie silnych modeli AI wymaga potężnych nakładów na infrastrukturę, co łączyło się w praktyce…
Czytaj artykuł
Amerykańskie obligacje

Amerykańskie obligacje w ogniu przeceny – jak term premium tłumaczy niepokój inwestorów

Wysokie stopy procentowe, rosnące obawy o stabilność finansową Stanów Zjednoczonych i niepewność związana z polityką fiskalną powracającego Donalda Trumpa uderzyły w amerykańskie obligacje skarbowe. W efekcie rentowności na długim końcu krzywej biją rekordy, a premia terminowa (ang. term premium) stała się kluczowym wskaźnikiem odzwierciedlającym wzrost ryzyka i kosztu utrzymania długu długoterminowego. Dlaczego inwestorzy żądają wyższych…
Czytaj artykuł
rynki finansowe 2024 - prognozy na 2025 rok

Rynki finansowe 2024 – lekcje z przeszłości i perspektywy na 2025 rok

Miniony rok był pełen wyzwań i zaskoczeń dla inwestorów na rynkach finansowych. Polska giełda, obligacje skarbowe zanotowały rozczarowujące wyniki, a rynek surowców zdominowały rekordowe ceny kakao i kawy. Tymczasem złoty, mimo turbulencji, zakończył rok w relatywnie dobrej kondycji. Przed nami rok 2025, który niesie zarówno szanse, jak i ryzyka. Czy polski rynek kapitałowy odzyska wigor,…
Czytaj artykuł

Zobacz również

Aplikuj
teraz
Bezpłatna
konsultacja