doradca finansowy Iwona Sochacka

Iwona Ochocka

Doradca finansowy

Ul. Plac Wolności 13/3
62-500 Konin

O mnie:

Jestem Iwona , na ten Świat „przyszłam na chwilę”,  ale  wiem po co tu żyję. To w finansach i ubezpieczeniach odnalazłam swoją zawodową drogę, swój cel. Od wielu lat zajmuje się pomaganiem ludziom w podejmowaniu właściwych decyzji życiowych, finansowych, zarówno przy wyborze odpowiednich produktów jak i tworzeniu, planowaniu budżetu i finansów.

Z branżą ubezpieczeniową i finansową związana jestem od 2007r.  z małą przerwą na podróże i zwiedzanie Europy. Z uwagą i otwartością angażuję się w pracę z klientami tak, aby jak najlepiej zrozumieć ich cele, potrzeby, priorytety i sytuację finansową, aby móc opracować spersonalizowane strategie i rozwiązania, które pomagają klientom osiągać sukcesy finansowe i ochronić ich interesy. Zdobytą wiedzą dzielę się w sposób przystępny i zrozumiały.

A co za tym idzie buduję długotrwałe relacje z klientem, poprzez dostarczanie mu najbardziej efektywnych i korzystnych rozwiązań dotyczących jego finansów i potrzeb z tym związanych, zapewnienie mu poczucia spokoju i bezpieczeństwa finansowego przez cały jego okres życia.

Z odpowiedzialnością i troską dbam o to, by klienci byli dobrze poinformowani i w pełni rozumieli proponowane rozwiązania. Wybierając wspólnie z klientem odpowiednie rozwiązania dbam również przy tym o ich poprawną realizację oraz serwis.

Zarządzanie finansami nie jest dziś łatwą sprawą. Czasem jedna zła decyzja finansowa w życiu może nieść za sobą ogromne konsekwencje - pozytywne bądź negatywne.

Warto zaplanować swoją przyszłość w taki sposób, aby każda decyzja niosła za sobą pozytywne skutki.

Współpracując ze mną możesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze, ponieważ pomagam w swobodnym poruszaniu się po skomplikowanym rynku finansowym unikając drogich i nieskutecznych umów finansowych.

W swojej codziennej pracy zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie ubezpieczeń i finansów, które odpowiada indywidualnym potrzebom i sytuacji finansowej klienta, w szczególności w zakresie zabezpieczenia przed nieprzewidzianymi zdarzeniami jak: choroba, wypadek czy niezdolność do pracy oraz zabezpieczeniu majątku.

Jako doradca finansowy wspieram moich klientów w podejmowaniu świadomych decyzji i wraz z zespołem specjalistów działam w zakresie następujących obszarów:

  • kredyty hipoteczne / finansowanie marzeń o własnym domu,
  • kredyty firmowe,
  • ubezpieczenia na życie i zdrowie,
  • ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne,
  • plany emerytalne oraz rozwiązania oszczędnościowe,
  • inwestycje w grunty czy nieruchomości,
  • racjonalizacja kosztów przedsiębiorstwa,
  • rozmowy na trudne tematy tj. sukcesja/testament/dziedziczenie,
  • zabezpieczenie przyszłości swojej rodziny,
  • wiele innych ciekawych rozwiązań finansowych,

Dzięki współpracy z niezależną spółką Phinance S.A., mam dostęp do kompletnej i szerokiej oferty produktów finansowych. Dzięki temu mogę porównać ze sobą wiele rozwiązań i wybrać te najlepiej dopasowanego indywidualnych potrzeb klienta.

Moją pasją jest nieustanne podnoszenie wiedzy i umiejętności, by móc dostosować się do zmieniających się warunków na rynku finansowym, a tym samym móc wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

Prywatnie interesuje się psychologią, rozwojem osobistym , zrozumieniem i poznawaniem człowieka od środka, preferuje holistyczne podejścia do zdrowia, do życia, uwielbiam kontakt z przyrodą.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą lub potrzebujesz porady w jakiejkolwiek kwestii finansowej, śmiało skontaktuj się ze mną. Razem możemy stworzyć spersonalizowany plan finansowy, który pomoże Ci osiągnąć finansową niezależność i realizować marzenia.

Nie wahaj się wysłać wiadomość lub umówić się na konsultację.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc!

W czym mogę Ci pomóc?

Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia majątkowe

Inwestycje kapitału

Programy oszczędnościowe

Kredyty

Nieruchomości

Oferta dla firm

Leasing

Zamów bezpłatną konsultację

iwona.ochocka@phinance.pl

tel. +48 797 435 683

Powiązane artykuły

Obniżki stóp procentowych, rekordowe dywidendy i kurs złotego w cieniu zarzutów dla prezesa NBP

Historycznie najwyższe wypłaty dywidend i zbliżające się zmiany wysokości stóp procentowych - czego w perspektywie miesiąca możemy spodziewać się na rynkach inwestycyjnych? AKCJE Z perspektywy scenariusza bazowego, zakładanego na początku roku dla notowań akcji na giełdach, oddalające się w USA obniżki stóp procentowych, to bardzo dobra wiadomość. Coraz bardziej widoczna staje się możliwość dalszych wzrostów…
Czytaj artykuł

Hipoteka a zwrot prowizji bankowej: Jak odzyskać pieniądze po wcześniejszej spłacie kredytu?

Prowizja bankowa to opłata za korzystanie z usług instytucji. Zaciągając kredyt hipoteczny, często musimy zapłacić za rozpatrzenie wniosku, uruchomienie kredytu albo spłatę zobowiązania przed terminem. Przepisy umożliwiają kredytobiorcy odzyskanie części prowizji, jeśli spłaca zobowiązanie wcześniej. Jak uzyskać zwrot od banku? Zwrot prowizji za wcześniejszą spłatę – przepisy W Polsce kwestie związane z kredytem hipotecznym reguluje…
Czytaj artykuł
dywidenda a procedury walnego zgromadzenia 2024

Wiosenne porządki z nadzieją na letnie zbiory – rzecz o dywidendzie

Na giełdzie trwa hossa, zapowiadająca rekordowe wyniki spółek. Warto przypomnieć sobie więc, zasady podziału zysków dla akcjonariuszy w formie dywidendy. Przygotować się do letnich zbiorów porządkując terminy i zasady na jakich podstawowe prawo akcjonariuszy czyli dywidenda jest realizowane.  Dywidenda kojarzy się z wypłatą pieniędzy i taką formę przybiera w przypadku spółek notowanych na giełdzie. Dywidendy…
Czytaj artykuł
Program mieszkanie na start - nowy projekt rządowy 2024

Program Mieszkanie na start: Nowy rządowy projekt zastępujący Bezpieczny kredyt 2 proc. – Jakie są jego założenia?

Warunki kredytu Mieszkanie na start Program Mieszkanie na start polega na dopłatach do rat kredytu. Ich wysokość ma być zależna od wielkości gospodarstwa domowego i naliczana do ustalonego poziomu kapitału. Program nie zakłada limitu wysokości kredytu, a dotacje mają obowiązywać przez 10 lat. Środki będzie można przeznaczyć na: zakup mieszkania albo domu jednorodzinnego z rynku…
Czytaj artykuł

Otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Orły Ubezpieczeń

Jesteśmy niezmiernie dumni z ogłoszenia, że nasza firma została uhonorowana w ramach renomowanego programu Orły Ubezpieczeń. Plebiscyt ten został stworzony z myślą o wyróżnieniu najlepszych firm na rynku, które nie tylko osiągają doskonałość w świadczeniu usług, ale także wyznaczają nowe standardy jakości i innowacji. Orły Ubezpieczeń to nie tylko nagroda, ale przede wszystkim wyraz uznania…
Czytaj artykuł

Hossa uratowana, złoty pójdzie w górę – czy to złota wiosna dla inwestorów?

Na runku akcji, po ogłoszeniu wyników spółki INVIDIA, widać wyraźny optymizm. Za to obligacje surowce trzymają się na równym poziomie. A co z rynkiem walut? Czy pieniądze, które już za chwilę mają popłynąć szerokim strumieniem z KPO wpłyną na kurs złotego? AKCJE Niespodziewanie piękna wiosenna pogoda w lutym sprzyjała doskonałym nastrojom na polskiej giełdzie. Na…
Czytaj artykuł

Prognoza dla aktywów finansowych na 2024 r.

Zwykle początek roku stoi pod znakiem prognozowania dla poszczególnych aktywów w portfelach (złośliwi nazywają proces ten „wróżeniem z fusów”). Nie jest przecież zabronione spróbować ocenić perspektywy dla instrumentów finansowych, mając nie co więcej danych bo będąc po otwarciu roku i parę kaw w Nowym Roku już zaliczonych… Zaczynając od akcji w scenariuszu bazowym (obarczonym największym…
Czytaj artykuł

Jak długo jeszcze potrwa karnawał na rynkach?

Podczas gdy karnawał trwa jeszcze w najlepsze rynki akcji i obligacji świętują rekordowe wzrosty. Co z walutami i surowcami? Kiedy możemy spodziewać się zmian? AKCJE Tak się złożyło, że 14 lutego bieżącego roku mamy dwa święta. Walentynki i Środę Popielcową. Niektórzy będą mieli wesołe święto zakochanych inni raczej smutną w swej wymowie środę. Tak i…
Czytaj artykuł

Zobacz również