doradca finansowy Iwona Sochacka

Iwona Ochocka

Doradca finansowy

Ul. Plac Wolności 13/3
62-500 Konin

O mnie:

Jestem Iwona , na ten Świat „przyszłam na chwilę”,  ale  wiem po co tu żyję. To w finansach i ubezpieczeniach odnalazłam swoją zawodową drogę, swój cel. Od wielu lat zajmuje się pomaganiem ludziom w podejmowaniu właściwych decyzji życiowych, finansowych, zarówno przy wyborze odpowiednich produktów jak i tworzeniu, planowaniu budżetu i finansów.

Z branżą ubezpieczeniową i finansową związana jestem od 2007r.  z małą przerwą na podróże i zwiedzanie Europy. Z uwagą i otwartością angażuję się w pracę z klientami tak, aby jak najlepiej zrozumieć ich cele, potrzeby, priorytety i sytuację finansową, aby móc opracować spersonalizowane strategie i rozwiązania, które pomagają klientom osiągać sukcesy finansowe i ochronić ich interesy. Zdobytą wiedzą dzielę się w sposób przystępny i zrozumiały.

A co za tym idzie buduję długotrwałe relacje z klientem, poprzez dostarczanie mu najbardziej efektywnych i korzystnych rozwiązań dotyczących jego finansów i potrzeb z tym związanych, zapewnienie mu poczucia spokoju i bezpieczeństwa finansowego przez cały jego okres życia.

Z odpowiedzialnością i troską dbam o to, by klienci byli dobrze poinformowani i w pełni rozumieli proponowane rozwiązania. Wybierając wspólnie z klientem odpowiednie rozwiązania dbam również przy tym o ich poprawną realizację oraz serwis.

Zarządzanie finansami nie jest dziś łatwą sprawą. Czasem jedna zła decyzja finansowa w życiu może nieść za sobą ogromne konsekwencje - pozytywne bądź negatywne.

Warto zaplanować swoją przyszłość w taki sposób, aby każda decyzja niosła za sobą pozytywne skutki.

Współpracując ze mną możesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze, ponieważ pomagam w swobodnym poruszaniu się po skomplikowanym rynku finansowym unikając drogich i nieskutecznych umów finansowych.

W swojej codziennej pracy zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie ubezpieczeń i finansów, które odpowiada indywidualnym potrzebom i sytuacji finansowej klienta, w szczególności w zakresie zabezpieczenia przed nieprzewidzianymi zdarzeniami jak: choroba, wypadek czy niezdolność do pracy oraz zabezpieczeniu majątku.

Jako doradca finansowy wspieram moich klientów w podejmowaniu świadomych decyzji i wraz z zespołem specjalistów działam w zakresie następujących obszarów:

  • kredyty hipoteczne / finansowanie marzeń o własnym domu,
  • kredyty firmowe,
  • ubezpieczenia na życie i zdrowie,
  • ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne,
  • plany emerytalne oraz rozwiązania oszczędnościowe,
  • inwestycje w grunty czy nieruchomości,
  • racjonalizacja kosztów przedsiębiorstwa,
  • rozmowy na trudne tematy tj. sukcesja/testament/dziedziczenie,
  • zabezpieczenie przyszłości swojej rodziny,
  • wiele innych ciekawych rozwiązań finansowych,

Dzięki współpracy z niezależną spółką Phinance S.A., mam dostęp do kompletnej i szerokiej oferty produktów finansowych. Dzięki temu mogę porównać ze sobą wiele rozwiązań i wybrać te najlepiej dopasowanego indywidualnych potrzeb klienta.

Moją pasją jest nieustanne podnoszenie wiedzy i umiejętności, by móc dostosować się do zmieniających się warunków na rynku finansowym, a tym samym móc wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie.

Prywatnie interesuje się psychologią, rozwojem osobistym , zrozumieniem i poznawaniem człowieka od środka, preferuje holistyczne podejścia do zdrowia, do życia, uwielbiam kontakt z przyrodą.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą lub potrzebujesz porady w jakiejkolwiek kwestii finansowej, śmiało skontaktuj się ze mną. Razem możemy stworzyć spersonalizowany plan finansowy, który pomoże Ci osiągnąć finansową niezależność i realizować marzenia.

Nie wahaj się wysłać wiadomość lub umówić się na konsultację.

Jestem tu po to, aby Ci pomóc!

W czym mogę Ci pomóc?

Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia majątkowe

Inwestycje kapitału

Programy oszczędnościowe

Kredyty

Nieruchomości

Oferta dla firm

Leasing

Zamów bezpłatną konsultację

iwona.ochocka@phinance.pl

tel. +48 797 435 683

Powiązane artykuły

komentarz rynkowy lipiec 2024 Phinance

Chiny hamują cenę ropy, a EBC stymuluje gospodarkę. KGHM rośnie, choć miedź po rekordach tanieje. Jakie są prognozy na lipiec?

W lipcowym komentarzu poruszamy wyjątkowo dużo ważnych ekonomicznie kwestii. Wyniki wyborów we Francji wpłyną na lipcowe notowania, podobnie jak dane makro z USA w połowie miesiąca. Zwiększająca się szansa na obniżkę stóp w USA może prowadzić do deprecjacji dolara i umocnienia złotego. Plany wprowadzenia spółki Żabka Polska na giełdę i wycena sięgająca do 8 mld…
Czytaj artykuł
Żabka na giełdzie: Jakie będą skutki finansowe dla inwestorów?

Oferta pierwotna na polskim rynku kapitałowym: Żabka skacze na giełdę

Przerwa w meczu trwa tylko 15 minut. To wystarczający czas, żeby zdążyć zaopatrzyć się w napoje chłodzące w sklepieza rogiem. Jaki sklep/ przychodzi statystycznemu konsumentowi w takim wypadku do głowy…? W większości wypadków będzie to Żabka. Pora przypomnieć sobie zasady wprowadzania spółki na giełdę, bo najprawdopodobniej czeka nas we wrześniu duże IPO. Żabka wskoczy na…
Czytaj artykuł
inwestycja w grunt - klucz do dywersyfikacji inwestycji?

Odkryj tajemnicę zyskownej dywersyfikacji: inwestowanie w ziemię!

Dywersyfikacja stanowi niewątpliwie jedną z podstawowych zasad inwestowania. Chroni ona inwestorów, pozwalając na zmniejszenie ryzyka inwestycji. Nie od dziś wiadomo, że przysłowiowe postawienie wszystkiego na jedną kartę nie wróży w inwestowaniu nic dobrego, a jedynie prowadzi do podejmowania zbyt wysokiego ryzyka, zupełnie niewspółmiernego do możliwych do osiągnięcia korzyści. Stąd też o dywersyfikacji mówią wszyscy –…
Czytaj artykuł
NVIDIA: Rewolucja ai czy kolejna bańka spekulacyjna

NVIDIA: Nowa rewolucja czy kolejna bańka spekulacyjna?

Wydaje się, że o fenomenie sztucznej inteligencji, o najpopularniejszej spółce na świecie napisano już prawie wszystko. Rozważmy przyszłość tej amerykańskiej spółki, na dwóch skrajnych biegunach. Fundamentalne wartości czy spekulacja? Jedni uważają, że za NVIDIĄ stoją fundamentalne wartości, więc wzrost wartości spółki (2,8 bln dol.), nawet w tym niespotykanym tempie, jest fundamentalnie (ekonomicznie) uzasadniony i w…
Czytaj artykuł

Rynki akcji na rekordowych wzrostach, ale pojawiają się sygnały ostrzegawcze

Indeks VIX, który mierzy oczekiwaną zmienność rynku, jest na rekordowo niskim poziomie. Wojna handlowa USA-Chiny i rosnące napięcia geopolityczne mogą stanowić zagrożenie dla dalszych wzrostów. Dużo zmian widać też w cenach surowców. Miedź drożeje ze względu na rosnący popyt ze strony infrastruktury AI. Natomiast powodem wzrostu cen złota i srebra są obawy o inflację i…
Czytaj artykuł
sto lat złotówki - jakie są perspektywy na przyszłość

Sto lat Złotego: perspektywy na przyszłość

Minęło równo sto lat od wprowadzenia do obiegu złotówki. Ta zacna historyczna okoliczność niech będzie pretekstem do określenia teraźniejszych perspektyw dla rodzimej waluty. Historia złotego Mało brakowało, a „złoty” nie byłby „złotym”, a… „lechem”. Można by podejrzewać ministra Władysława Grabskiego o profetyczne zdolności. Po odzyskaniu niepodległości 5 lutego 1919 roku minister skarbu wydał dekret zapowiadający…
Czytaj artykuł
Sztuczna inteligencja i jej wpływ na rynek pracy

Sztuczna inteligencja a rynek pracy: Jak “AI” zrewolucjonizuje rynek?

Wprowadzenie Godzina poranna. Telewizja biznesowa. Rozmowa prowadzącego z dwoma Gośćmi porannego programu: „Panowie. Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której jedna sztuczna inteligencja zadaje pytanie, a dwie inne sztuczne inteligencje w formie pozorowanego sporu na nie odpowiadają…? A my w tym czasie pilibyśmy kawę…” Automatyzacja procesów i rosnące znaczenie sztucznej inteligencji Automatyzacja procesów, rosnące znaczenie robotów…
Czytaj artykuł
akcje na giełdzie - ocena perspektywy na przyszłość

Złoty czas surowców i hossa na rynku akcji, a jak zachowają się stopy procentowe?

Po oszałamiającym kwietniu, gdy rynki finansowe wciąż zaliczają wzrosty, nadchodzi czas na refleksję nad tym, co przyniesie maj. Co kolejne miesiące przyniosą na giełdzie i czy obligacje stają się obszarem zwiększonego zainteresowania inwestorów? Jednocześnie surowce nadal pozostają w tendencji wzrostowej, gdzie upatrujemy teraz główne szanse, a gdzie kryją się potencjalne zagrożenia? Wszystko to skłania do…
Czytaj artykuł

Zobacz również