Doradca

Przemysław Walkiewicz


Przemysław Walkiewicz

C

Cała moja kariera zawodowa związana jest z finansami. Zaczynałem jako młody 20 letni chłopak w trakcie studiów, który dopiero co przyjechał do Warszawy. Na początku uczyłem się tego czego moim zdaniem powinniśmy dowiedzieć się w szkole, czym jest karta kredytowa i jak z niej korzystać, żeby nie była dla nas pętlą, co to jest oprocentowanie kredytu i jak je liczyć, czym są koszty około kredytowe i czemu są takie istotne, dlaczego zabezpieczanie kredytu jest ważne, jak działa ubezpieczenie domu i samochodu, czy w końcu jak działają podatki i ZUS oraz jaki wpływ mają na nasze pieniądze teraz i w przyszłości.

Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami pod kątem kredytów i leasingów, ubezpieczeń, emerytur, oszczędności, inwestowania czy budowania kapitału na przyszłość. Pogłębiając cały czas swoją wiedzę i łącząc z ciągle rosnącym doświadczeniem na rynku finansowym od 12 lat pomagam swoim klientom w sprawach zarówno prostych, takich jak ubezpieczenie auta czy nieruchomości, kredytach konsumenckich i firmowych, poprzez bardziej skomplikowane jak kredyty hipoteczne i inwestycyjne, czy wybór polisy zabezpieczającej dzieci lub emeryturę, a kończąc na konstruowaniu planów finansowych na lata.

Dbam o to aby moi klienci czuli się bezpiecznie z decyzjami jakie podejmują. Najbardziej jestem dumny z tego, że klienci z którymi zaczynałem pracę kilkanaście lat temu dalej są ze mną i z moją pomocą podejmują decyzje dotyczące swoich finansów bardzo często polecając mnie swoim znajomym. Myślę, że to dla mnie najwyższa forma uznania w ich oczach.

Od zawsze mam do dyspozycji szereg ofert z wielu różnych instytucji finansowych. W swojej karierze zawodowej jestem też współzałożycielem dwóch kancelarii doradztwa finansowego, w których odpowiadałem między innymi za szkolenia dla doradców nowo wchodzących na rynek finansowy czy współpracę z bankami i towarzystwami ubezpieczeń. To nauczyło mnie systematyczności i indywidualnego podejścia do człowieka zarówno jako klienta jak i współpracownika.

Aktualnie przy współpracy z firmą Phinance S.A. jestem niezależnym ekspertem finansowym dla firm i osób prywatnych. Mam możliwość porównania ofert znajdujących się na rynku polskim banków, towarzystw ubezpieczeń czy TFI. Dzięki temu mogę dobierać rozwiązania do konkretnej sytuacji klientów, prze co łatwiej znajdują najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Warszawa IV

Wróbla 20 A
02-736 Warszawa


Wyszukaj Twojego

Doradcę